scoalamamei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ?

+7
claudia31
lavinia
shmoop
Simona
Oana
adela
Zdrenghea Alina
11 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ? - Pagina 2 Empty Re: Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ?

Mesaj  Oana Joi Mar 20, 2008 5:20 pm

adela a scris:Tărâmul copiilor
l Grădiniță particulară
Din toamna acestui an și-a început activitatea grădinița particulară „Tărâmul copiilor” (Bd. Dâmbovița nr. 4), având în componența sa și o creșă. Programul începe la ora 7, iar părinții pot opta fie pentru un program scurt (până la ora 12), fie pentru unul lung (până la ora 19), în acest caz asigurându-se și trei mese pe zi, precum și programul de somn pentru copii. În cazul creșei, grupele sunt de maxim 5 copii, iar în cel al grădiniței, de 8. Tariful este 100 de euro pe lună în cazul programului prelungit.
Informații, la telefoane 245 281, 0744-752489.
LUCIAN RONKOV

In cautarile noastre de a-i gasi lui Tudor o cresa care sa aiba locuri si care sa fie OK, am fost la Taramul Copiilor.
Impresia mea, a nu se generaliza!: ieftin. Un spatiu relativ mic pentru o gradi/cresa, loc in care copiii in mare parte a timpului se joaca! Pentru puradei intre 1 si 2 ani o singura incapere cat o... bucatarie! O gradi/cresa de 120 euro pe luna, in zona Calea Sagului. Potrivita probabil pentru cei care nu vor sa-si dea copiii la stat (adica "copilul merge la o gradi particulara Wink ), locuiesc in zona, nu au pretentii si aspiratii nici pentru ei, nici pentru copiii lor. Catering de la Pret-a-manger, curte betonata in care vara se asterne un covor de iarba pentru joaca. Plusul: tanti care detine cresa/gradi, Laura, e o tipa foarte binevoitoare, care s-a pliat rapid pe cerintele zonei: a facut o gradi exact pentru Calea Sagului.
Repet: e concluzia mea.

PS: raidul pe la crese continua Smile
Oana
Oana

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 46
Localizare : Timisoara, Take Ionescu
Data de inscriere : 16/01/2008

Sus In jos

Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ? - Pagina 2 Empty cresa

Mesaj  adela Vin Ian 25, 2008 1:58 pm

sau Children Care din Lipovei

adela

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 25/01/2008

Sus In jos

Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ? - Pagina 2 Empty cresa

Mesaj  adela Vin Ian 25, 2008 1:56 pm

Tărâmul copiilor
l Grădiniță particulară
Din toamna acestui an și-a început activitatea grădinița particulară „Tărâmul copiilor” (Bd. Dâmbovița nr. 4), având în componența sa și o creșă. Programul începe la ora 7, iar părinții pot opta fie pentru un program scurt (până la ora 12), fie pentru unul lung (până la ora 19), în acest caz asigurându-se și trei mese pe zi, precum și programul de somn pentru copii. În cazul creșei, grupele sunt de maxim 5 copii, iar în cel al grădiniței, de 8. Tariful este 100 de euro pe lună în cazul programului prelungit.
Informații, la telefoane 245 281, 0744-752489.
LUCIAN RONKOV

adela

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 25/01/2008

Sus In jos

Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ? - Pagina 2 Empty Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ?

Mesaj  Zdrenghea Alina Mier Ian 16, 2008 8:34 pm

As vrea sa ma intorc la lucru cand o sa aiba Razvan 6 luni.
Ce sa aleg cresa sau bona?
Stiti vreo cresa care ii ia asa mici,eu stiu numai de la 1 an.[img]Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ? - Pagina 2 S6000810[/img]
Zdrenghea Alina
Zdrenghea Alina
junior

Numarul mesajelor : 131
Varsta : 39
Localizare : timisoara,mircea cel batran
Data de inscriere : 16/01/2008

Sus In jos

Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ? - Pagina 2 Empty Re: Cresa particulara care ia bebe de 6 luni ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum