scoalamamei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CUM facem?

3 participan?i

In jos

CUM facem? Empty Re: CUM facem?

Mesaj  diapunctc Lun Mar 31, 2008 12:28 am

...scris, sters...mai bine nu ma bag; n-am avut asa probleme si n-am trecut prin asa ceva, asa ca risc sa spun prostii daca-mi dau cu rpesupusul
diapunctc
diapunctc

Numarul mesajelor : 103
Varsta : 46
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 16/01/2008

Sus In jos

CUM facem? Empty Re: CUM facem?

Mesaj  aidaramo Sam Mar 29, 2008 12:11 am

Pentru ca lui Dennis ii place foarte mult spanacul, asta era cam singurul pe care il manca si cand a fost racit, asa ca bagam spanac la greu. In rest, multe lichide; supe, ciorbe mai concentrate si fructe. Cam asta mancam noi la raceala. In rest... nimic. Eu nu am vrut sa il fortez, ca m-am gandit ca nici eu nu am pofta de mancare cand sunt racita, asa ca am incercat sa ii asigur macar necesarul de vitamine (fructe intregi sau sub forma de suc).
A mai avut el niste crize de personalitate, cum le numesc eu, cand nu voia sa manance decat daca ii dadeam lui lingura sau furculita, sau cand era mult mai interesanta joaca decat mancarea. In principiu il cam las in pace, in limitele in care se poate lasa un copil de capul lui: adica incerc sa ii dau ceva ce ii place si daca nici asa nu vrea sa manance, atunci poate chiar nu ii este foame, incerc mai tarziu.
aidaramo
aidaramo

Numarul mesajelor : 23
Varsta : 42
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

CUM facem? Empty CUM facem?

Mesaj  ioana Vin Mar 28, 2008 1:24 pm

Tot incercam dar...cum il fentam?
ioana
ioana
Admin

Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 16/01/2008

http://www.scoalamamei.com

Sus In jos

CUM facem? Empty Re: CUM facem?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum