scoalamamei
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cresa-Gradinita Busy Bees Academy

In jos

Cresa-Gradinita Busy Bees Academy Empty Cresa-Gradinita Busy Bees Academy

Mesaj  MikiIgna Joi Iul 14, 2011 1:12 pm

Buna ziua tuturor!

Va scriu ca mama, am o fetita de 1 an si 4 luni, dar si ca fondatioare a Cresei Gradinitei particulare Busy Bees Academy.
Fetita mea merge la cresa de la 6 luni, personal sunt foarte multumita de dezvoltarea copilului meu in colectivitate.

Cresa-Gradinita Busy Bees Academy s-a deschis in urma cu un an si in ciuda greutatilor intampinate, am reusit sa ne mentinem standarul dorit.
Tindem spre perfectiune.Serviciile noastre sunt de cea mai inalta calitate, oferim mediu cald, familial copiilor d-voastra; aspectul educational al copiilor de la cele mai mici varste este printre prioritatile noastre. Personalul nostru este calificat, educatoarele sunt absolvente de psihilogie/psihopedagogie. Bucatataria este proprie, fiind extrem de atenti la calitatea preparatelor si urmarind necesitatile nutritionale ale fiecarei varste.

Va invit sa vizitati site-ul nostru: www.busybees.ro sau www.cresabusybees.ro si va astept la vizionarea spatiului.

Cu drag,
Echipa BBA

MikiIgna
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum